Dzielnicowi PP w Białym Borze

Dzielnicowi PP w Białym Borze

Siedziba:

ul. Słupska 10

78-425 Biały Bór

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga!

Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

 

Rejon I

Dzielnicowy

st. post. Damian Ruszkowski

tel. 47 78 47 472

kom. 571 323 965 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bialybor1@sc.policja.gov.pl

Rejon działania - teren całego miasta Biały Bór.

Działania priorytetowe:

Podczas rozmów z mieszkańcami ul. Dworcowej, norwida oraz na podstawie własnych ustaleń, wywnioskowano że głównym problemem jest spożywanie alkoholu w miejscach publicznych w rejonie marketu Biedronka przy ul. Dworcowej 3. Osoby, które dopuszczają się wykroczenia pochodzą z rodzin bezrobotnych oraz osób, które od dawna przejawiają problem alkoholowy. Przedmiotowy czyn występuje w różnych dniach tygodnia oraz porach dnia. Omawiany problem wpływa demoralizująco na osoby korzystające z marketu w tym również osoby małoletnie.

W celu spełnienia oczekiwań społecznych związanych z przeciwdziałaniem oraz oddziaływaniem prewencyjnym związanym z problematyką spożywania alkoholu, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego w powyższym zakresie celem wyeliminowania przedmiotowego zagrożenia.

 

 

 

Rejon II

Dzielnicowy

st.post. Damian Ruszkowski

tel. 47 78 47 472

kom. 571 323 965 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bialybor2@sc.policja.gov.pl

Miejscowości - Ponikwa, Grabowo, Brzeźnica, Trzebiele, Kaliska, Kołtki, Kierzkowo, Sępolno Wielkie, Cebulin, Sępólno Małe, Linowo, Biały Dwór, Biskupice, Kazimierz, Białka, Biała, Przybrda, Drzonowo, Świerszczewo, Stepień, Stepno, Bielica, Koleśnik, Dyminek, Dołgie, Radzewo, Miłobądz.

Działania priorytetowe: 

Podczas spotkań środowiskowych z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr II, ustalono, że głównym problemem w miejscowości Drzonowo jest spożywanie alkoholu w rejonie sklepu spożywczo - przemysłowego Drzonowo 4. Osoby, które dopuszczają się wykroczeń porządkowych od dawna przejawiają problem alkoholowy. Wykroczenia te występują w różnych dniach tygodnia oraz porach dnia niezależnie od pory roku. W pobliżu sklepu znajduje się drewniana wiata, gdzie spożywany jest alkohol. Powyższe zachowania wpływają demoralizująco na nieletnich i młodzież korzystającą z usług sklepu jak i pobliskiej szkoły podstawowej.

W celu spełnienia oczekiwań społecznych związanych z przeciwdziałaniem oraz oddziaływaniem prewencyjnym związanym z problematyką spożywania alkoholu, zakłóceniami spokoju publicznego podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego w powyższym zakresie celem wyeliminowania przedmiotowego zagrożenia.

Powrót na górę strony