Dzielnicowi PP w Barwicach

Dzielnicowi PP w Barwicach

Siedziba:

ul. Zwycięzców 22

78-460 Barwice

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga!

Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

 

Rejon I

Dzielnicowy

sierż. sztab. Piotr Lisaj

tel.47 78 47 493

kom. 571 323 968 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.barwice1@sc.policja.gov.pl

Rejon - całe miasto Barwice.

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami miejscowości Barwice ustalono, że w chwili obecnej problemem w rejonie są wykroczenia porządkowe oraz spożywanie alkoholu w miejscowości Barwice w rejonie placu zabaw znajdującego się w parku miejskim na ul. Dworcowej. W rejonie placu zabaw dochodzi do grupowania się młodzieży. Wskazane wykroczenia występują w różnych porach doby. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

Rejon II

Dzielnicowy

 p.o. st.post. Maciej Chyliński

tel. 47 78 47 493

kom. 571 323 969  (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.barwice2@sc.policja.gov.pl

Miejsowości: Bądki, Chłopowo, Chłopówko, Chwalimki, Gąski, Gonne Małe, Górki, Grabiążek, Gwiazdowo, Jeziorki, Korzec, Luboradza, Lubostronie, Łeknica, Nowe Koprzywno, Nowy Grabiąż, Ostropole, Ostrowąsy, Parchlino, Piaski, Polne, Przybkowo, Przybkówko, Smuga, Stary Grabiąż, Sulikowo, Śmilcz, Świerk, Tarmno, Trzemienko, Uradz, Wiele, Żdżar, Żytnik

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego II, ustalono że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol oraz zaśmiecających teren przed sklepem spożywczym w miejscowości Łęknica. Sprawcami wykroczeń są głównie mężczyźni w różnym wieku, którzy grupują się w rejonie sklepu. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej w różne dni tygodnia.
W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

 Rejon III

Dzielnicowy

sierż. sztab. Seweryn Kalinowski

tel. 47 78 47 493

kom. 571 323 967 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.barwice3@sc.policja.gov.pl

Miejscowości - Boleszkowice, Glewo, Grzmiąca, Krosino, Nosibądy, Strzeszyn, Sucha, Ubocze, Wielanowo, Białowąs, Borzęcino, Cybulino, Kaźmierzewo, Kładzino, Liniec, Wojsławiec

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami miejscowości Białowąs ustalono, że głównym problem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol na przystanku PKS. Sprawcami wykroczeń są głównie mężczyźni w różnym wieku. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działąnia priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

Rejon IV

Dzielnicowy

 sierż.sztab. Seweryn Kalinowski

tel. 47 78 47 493

kom. 571 323 966  (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.barwice4@sc.policja.gov.pl

Miejscowości - Czechy, Gdaniec, Godzisław, Iwin, Lubogoszcz, Mieszałki, Przystawy, Pustkowie, Radomyśl, Radostowo, Radusz, Równe, Sławno, Storkowo, Wielawino, Żarnowo, Knyki, Nowy Chwalim, Stary Chwalim

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr 4 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol oraz zaśmiecających teren w rejonie kościoła i placu zabaw. Wykroczenia występują zazwyczaj w porach popołudniowych oraz wieczorowych najczęściej w weekendy i popełniane są przez młodzież. Powyższe zachowania mogą utrudniać korzystanie z placu zabaw przez postronne osoby. W zwiazku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

Powrót na górę strony