Dzielnicowi KP w Bornem Sulinowie

Dzielnicowi KP w Bornem Sulinowie

Siedziba:

ul. Bolesława Chrobrego 2

78-449 Borne Sulinowo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga!

Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

 

Rejon I

Starszy dzielnicowy

 asp. szt. Przemysław Pawłat

tel.47 78 47 459

kom. 571 323 963 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bornesulinowo1@sc.policja.gov.pl

Borne Sulinowo ulice - Al. Niepodległości, Bolesława Chrobrego, Sportowa, Miła. Lipowa, Spacerowa, Jeziorna, Sosnowa, Zielona, Parkowa, Chabrowa, Wrzosowa, Słoneczna, Różana

Działania priorytetowe:

W przeprowadzonych spotkaniu z przewodniczącym rady osiedla oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustaliłem , że nowym celem w ramach zwiększenia poprawy bezpieczeństwa w I rejonie służbowym jest wyeliminowanie popełniania wykroczeń porządkowych w tym w wykroczeń porządkowych w rejonie sklepu „ABC Marusia”. W związku z przeprowadzoną analizą podjęto decyzję o kontynuowaniu przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu poprawy bezpieczeństwa.

 

 

 

Rejon II

Dzielnicowy

 st.asp. Józef Miosga

tel. 47 78 47 459

kom. 571 323 960 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bornesulinowo2@sc.policja.gov.pl

Borne Sulinowo ulice - Adama Mickiewicza, Jana Brzechwy, Fryderyka Chopina, Kard. St. Wyszyńskiego, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Leona Kruczkowskiego, Orła Białego, Poprzeczna, Mikołaja Reja, Juliusza Słowackiego, Szpitalna, Wojska Polskiego, Sosnowa, Krótka, Towarowa, Rzemieślnicza, Wodociągowa.

Działania priorytetowe:

Informacje dotyczące zagrożenia pozyskane zostały na podstawie analizy oczekiwań społecznych oraz w wyniku przeprowadzonych rozmów i spotkań z mieszkańcami okolicznych budynków w rejonie pustostanu. Mieszkańcy przekazali, że okres jesienno zimowy w którym będzie obowiązywać plan jest szczególnie narażony na koczownictwo osób bezdomnych a co się z tym wiąże również z zagrożeniem przeciwpożarowym. Następnym zagrożeniem może być grupowanie się młodzieży co może doprowadzić do zjawisk demoralizacji.

 

 

 

Rejon III

Dzielnicowy

mł. asp. Michał Węcław

tel. 47 78 47 454

kom.  571 323 962 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bornesulinowo3@sc.policja.gov.pl

Miejscowości - Czochryń, Jeziorna, Kłosówko, Komorze, Liszkowo, Łubowo, Nobliny, Okole, Piława Międzylesie, Rakowo, Silnowo, Silnowo Dolne, Starowice, Strzeszyn, Uniemino.

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysem oraz radą sołecką i mieszkańcami miejscowości Piława z podległego rejonu służbowego nr III ustalono, że problemem w rejonie sklepu spożywczego ABC w miejscowości Piława. Spożywanie alkoholu niesie za sobą bezpośrednie zagrożenie zakłócania ładu i porządku publicznego oraz rodzi przejawy demoralizacji dzieci i młodzieży co jest zjawiskiem patologicznym, oraz uciążliwym dla okolicznych mieszkańców. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

Rejon IV

Dzielnicowy

asp. szt. Jarosław Flak

tel. 47 78 47 459

kom. 571 323 961 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bornesulinowo4@sc.policja.gov.pl

Miejscowości - Ciemino, Dąbie, Dąbrowica, Grabno, Grzywnik, Jeleń, Jelonek, Juchowo, Kądzielnia, Kiełpino, Kolanowo, Krągi, Kucharowo, Łączno, Obrąb, Przyjezierze, Radacz, Śmiadowo

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 4 ustalono, że ważnym problemem społecznym w rejonie jest bezpieczeństwo osób pieszych i kierujących pojazdami w miejscowości Krągi. W omawianej miejscowości znajduje się tzw. Osiedle Krągi od wjazdu z drogi powiatowej trasy Krągi-Borne Sulinowo, od posesji nr 67 zaczyna się problem z infrastrukturą drogową. Całe osiedle i znajdujące się tam domki mieszkalne znajdują się przy drodze gruntowej, która w ostatnim czasie uległa znacznemu zniszczeniu powstały duże dziury w drodze, które powodują zagrożenie uszkodzenia pojazdów poruszających się tymi drogami bądź narażają pieszych na urazy ze względu na brak chodnika oraz oświetlenia we wszystkich miejscach na drodze. Większość mieszkańców stara się samemu naprawiać drogę w celu zapewnienia sobie bezpieczeństwa. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu była by znaczna inwestycja w strukturę drogi poprzez zmianę jej na wierzchni na drogę asfaltową oraz doświetlenia drogi. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu poprawy bezpieczeństwa użytkowników tego osiedla

Powrót na górę strony