Aktualności

Mundurowy Dzień Otwarty w ZS nr 7 w Białym Borze

Data publikacji 11.04.2024

Uczestnictwo policjantów ze szczecineckiej komendy w Drzwiach Otwartych w Zespole Szkół nr 7 w Białym borze można traktować już jako coroczną tradycję.

Każdego roku z okazji Drzwi Otwartych w Zespole Szkół nr 7 w Białym Borze na placu licznie gormadzą się przedstawiciele służb mundurowych. W uwagi na profile jakie ma do zaoferowania białoborska szkoła można spotkać przedstawicieli policji, wojska, służby więziennej, wopru czy też ratownictwa medycznego.

Tegoroczne wydarzenie w jednym miejscu zgromadziło nie tylko przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku ale również wsparcie popłynęło z województwa. Obecni byli również policjanci z Oddziału Prewencji w Szczecinie, policjanci z Wydziału Prewencji KWP w Szczecinie oraz z Zespołu Doboru i Rezerwy Kadrowej. Dużym zainteresowaniem cieszyli się również funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Szczecinie.

Wszyscy policjanci stanęli ramię w ramię by przy okazji Mundurowych Drzwi Otwartych pokazać szeroki wachlarz możliwości jakie daje służba w Policji, nie tylko licznie odwiedzających  ósmoklasistów z terenu powiatu szczecineckiego ale również uczniom tej szkoły.

 

st.asp. Anna Matys
Oficer prasowy
KPP w Szczecinek

 

 

 

Powrót na górę strony