Dzielnicowi KPP w Szczecinku - Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Dzielnicowi KPP w Szczecinku

Dzielnicowi KPP w Szczecinku

Siedziba:

ul. Polna 25

78-400 Szczecinek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga!

Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi,ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

 

Kierownik Rewiru Dzielnicowych

Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku

asp. szt. Arkadiusz Perzyński

tel. 94 37 53 531

kom. 667 094 200

 

 

Rejon I:

p.o. sierż. szt. Daniel Nazarewski

tel. 94 37 53 536

kom. 571 323 953 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek1@sc.policja.gov.pl

Ulice: Kościuszki od Jagiełły w stronę ul. Trzesieckiej oraz Polna od Krakowskiej,Barwicka, Połczyńska, Białogardzka, Budowlanych, Karlińska , Grota Roweckiego, Komorowskiego, Niedźwiadka, Okulickiego, Karaszewicza, Trzesiecka, Orla, Jaskółcza, Słowicza, Krucza, Gołębia, Słowicza, Jastrzębia, Sowia, Żurawia, Kukułcza, Sójcza, Brzegowa, Żeglarska, Letniskowa, Spacerowa, Łowiecka, Radosna, Turystyczna, Krajobrazowa, Wczasowa, Wypoczynkowa, Pogodna, Cicha, Przytulna, Skowronkowa.

Działania priorytetowe:

W związku ze zgłoszeniami mieszkańców ul. Połczyńska działaniem priorytetowym objęto obszar w rejonie mieszczącego się tam sklepu spożywczego, w obrębie którego popełnianie są wybroczenia z "Ustawy o wychowaniu w trzeźwości". Klienci sklepu bardzo często zakupują alkohol a następnie konsumują go w miejscach objętych zakazem. Ponadto osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu zakłócają porządek publiczny wykrzykując często słowa wulgarne oraz dopuszczają się nieobyczajnych wybryków. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon II:

st. sierż. Krzysztof Bugaj

tel. 94 37 53 421

kom. 571 323 958 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek2@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Jagiełły, Krakowska, Pułaskiego, Zawiszy, Kr. Jadwigi, Malborska, Witolda, Grunwaldzka,Warmińska, Mazurska, Gotycka, Derdowskiego, Kosińskiego, Wileńska, Lwowska,Kilińskiego, Polna od Myśliwskiej i Kościuszki od Myśliwskiej w stronę oś. Zachód, Głowackiego, Ziemowita

Działania priorytetowe:

W wyniku spotkań z przewodniczącymi rad osiedli oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr II ustalono, że głównym problemem jest grupowanie się osób nieletnich w rejonie Szkoły podstawowej nr 7. Osoby te zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca publiczne. Wykroczenia i czyny zabronione których dopuszczają się w porze popołudniowej i wieczorowej zdecydowanie nasilają się w porze wiosenno - letniej. W związku z tym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon III:

mł. asp. Marcin Pawłowski

tel. 94 37 53 534

kom. 571 323 959 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek3@sc.policja.gov.pl

Ulice: Ordona, Ks. Elżbiety, Junacka, Boh. Warszawy, Podwale, Ogrodowa, Parkowa, Kisielewskiego, Drzymały, Szkolna, Jeziorna, Mierosławskiego, Nowa, Polna, Kręta, Myśliwska, Jasna, Kościuszki do Myśliwskiej i Polna do Myśliwskiej.

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami ulicy Mierosławskiego oraz przyległych ulic ustalono, że głównym problemem w rejonie służbowym nr III jest gromadzenie się osób, które zakłócają porządek publiczny, grupowanie się młodzieży i spożywanie alkoholu w rejonie klatki schodowej 4B na ul. Mierosławskiego. Przebywanie w tym miejscu osób powoduje generowanie wykroczeń porządkowych w postaci zaśmiecania i zanieczyszczania klatki schodowej jak również przez swoje głośne i często wulgarne zachowanie zakłócają ład i porządek publiczny. Wykroczenia, których się dopuszczają popełniane są w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon IV:

asp. Krzysztof Matys

tel. 94 37 53 539

kom. 571 323 956 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek4@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Zamkowa,Plac Sowińskiego, Mariacka, Sadowa, Strażacka, Młynarska, Wyścigowa, Piotra Skargi, Plac Wolności, Bartoszewskiego, Sadowa, Szewska, Rzeczna, Jana Pawła II, 1 Maja, Kaszubska, Narutowicza, Szafera, Wodociągowa, Szczecinek Chyże.

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr IV ustalono, że głównym problemem w rejonie jest spożywanie alkoholu i zakłócanie porządku publicznego w miejscu objętym zakazem tj., przy ul. Szewskiej 5 w Szczecinku. Wobec powyższego należy nasilić liczbę obserwacji i kontroli zagrożonego rejonu z uwagą na popełniane wykroczenia.

 

Rejon V:

p.o. st.sierż. Dawid Jaskulski

tel. 94 37 53 532

kom. 571 323 952 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek5@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Koszalińska, Zielona, Zaułek, Konopnickiej, Narutowicza /od 1 Maja w stronę Koszalina/ Wiatraczna, Kołobrzeska, Bugno.

Działania priorytetowe:

W wyniku obserwacji oraz rozmów z mieszkańcami rejonu nr V ustalono, że problemem z którym borykają się mieszkańcy ul. Koszalińskiej jest spożywanie alkoholu w obrębie mieszczącego się przy tej ulicy lokalu gastronomicznego oraz zakłócanie spokoju publicznego. Spożywanie alkoholu przez przebywające tam osoby niesie za sobą bezpośrednie zagrożenie zakłócenia ładu i porządku publicznego oraz rodzi przejawy demoralizacji przez dzieci i młodzież co jest zjawiskiem patologicznym oraz uciążliwym dla okolicznych mieszkańców. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon VI:

mł. asp. Jakub Wojtowicz

tel. 94 37 53 422

kom. 571 323 950 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek6@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Plac Wazów, Mickiewicza, Wybickiego, Matejki, Traugutta, Mestwina, Kamińskiego, Limanowskiego, Wyszyńskiego, Plac Winniczny, Rzemieślnicza, Wit. Pileckiego, Wojska Polskiego, E. Plater, 3 Maja, Powst. Wielkopolskich.

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr VI ustalono, że głównym problemem w rejonie jest przechodzenie przez jezdnię w miejscu tj. przy ul. Wyszyńskiego w Szczecinku w rejonie sklepu Netto. W ostatnim czasie dzielnicowy informowany był przez mieszkańców, przechodniów jak i kierujących pojazdami o powyższym problemie. Wobec powyższego nasilona będzie liczba obserwacji i kontroli zagrożonego rejonu z uwagą na popełniane wykroczenia.

 

Rejon VII:

st. sierż. Radosław Szefner

tel. 94 37 53 535

kom. 571 323 951 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek7@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Pomorska, Moniuszki, Spółdzielcza, Kopernika, Matusewicz, Reja, Winniczna, Bagienna, Lipowa, Słupska, Cieślaka, Szymanowskiego, Sienkiewicza, Łódzka, Wiejska, Słowiańska, Kwiatowa, Rybacka, Osiedle Marcelin- Norwida, Poświatowskiego, Wyspiańskiego, Bagińskiego, Cz. Miłosza, Gałczyńskiego, Prusa.

Działania priorytetowe:

W wyniku spotkań przeprowadzonych z mieszkańcami podległego rejonu służbowego, administracją ZGM ul.Spółdzielcza 2, oraz dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczecinku ustalono, że głównym problemem  w rejonie służbowym nr VII jest gromadzenie się osób spożywających alkohol i zakłócających porządek publiczny przy ul. Spółdzielczej 2. Konstrukcja znajdującego się tam budynku pozwala na przejście osób z ul. Spółdzielczej na ul. Młyńską. Osoby przebywające w "przejściu" często znajdując się pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny, nieobyczajnych wybryków jak również procederu żebractwa. Sprawcami wykroczeń są głównie mężczyźni zorganizowani w większe grupy często bez stałego miejsca pobytu. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. Ul. Spółdzielcza 2 znajduje się w obrębie najbardziej zaludnionego osiedla bloków mieszkaniowych, nieopodal dwóch sklepów, poczty, kwiaciarni czy też punktu medycznego. "Przejście" stanowi najbardziej uczęszczanym skrótem do Szkoły Podstawowej nr 6 znajdującej przy ul. Armii Krajowej. Przechodząc tym odcinkiem młodzież szkolna obawiając się grup osób spożywających alkohol korzysta z drogi okrężnej. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon VIII:

p.o. sierż. sztab. Marcin Roszko

tel. 94 37 53 537

kom. 571 323 954 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek8@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Klasztorna, oś. Warszawsko-Chełmińskie, Kamienna, Armii Krajowej, Kochanowskiego, Poniatowskiego, Plac Młyński, Niecała, Artyleryjska, Chodkiewicza, Zana, Skłodowskiej, Sikorskiego, Rondo Soderhamn, Przemysłowa, Warcisława IV, Wiśniowa, Drahimska, Wiśniowa, Kolejowa, Dworcowa.

 

Rejon IX:

p.o. sierż. Łukasz Ilukowicz

tel. 94 37 53 538

kom. 571 323 957 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek9@sc.policja.gov.pl

 

 

Ulice: Piłsudskiego/OSiR/ Plac Zesłańców Sybiru, Sikorskiego, Pilska, Waryńskiego, Czarnobór, Wierzbowa, Bukowa, Klonowa, Modrzewiowa, Jesionowa, Brzozowa, Orzechowa, Kasztanowa, Miodowa, Ostrobramska, Orląt Lwowskich, Boczna, Obrońców Westerplatte, Szarych Szeregów, Czwartaków, Sosnowa, Szczecińska, Toruńska, Grudziądzka, Gdańska, Miła, Czaplinecka, Poznańska, Chojnicka, Słoneczna, Staszica, Różana, Akacjowa, Wilczkowska, Malinowa

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr IX ustalono, że problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol przy sklepie „U Sowy” ul. Bukowa w Szczecinku. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca w rejonie sklepu. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk mieszkańców przyległych ulic jak również osób będących po pracy gdyż w rejonie położona jest strefa ekonomiczna na której znajduje się wiele zakładów pracy. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku.
W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

WYKAZ REJONÓW SŁUŻBOWYCH GMINY SZCZECINEK

 

Rejon I Gmina Szczecinek

st. sierż. Jacek Kulesza

tel. 94 37 53 420

kom. 571 323 955 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek10@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości: Biała, Brodźce, Brzeźno, Dalęcinko, Dąbrowa, Dębrznyna, Dobrogoszcz, Drężno, Gałowo, Grąbczyn, Grąbczyński Młyn, Krasnobrzeg, Krągłe, Kusowa, Kwakowo, Łozinka, Malechowo, Myślęcin, Nizinne, Nowe Gonne, Orawka, Orłowce, Pietrzykowo, Sławęcice, Smolniki, Spore, Stare Wierzchowo, Trzcinno, Trzebiechowo, Trzebujewo, Węglewo, Wierzchowo, Zieleniewo, Parsęcko, Skotniki,Skalno

 

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami oraz obserwacji w rejonie służbowym IG (gmina Szczecinek) ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu spożywczo - przemysłowego w miejscowości Spore 32. Osoby te będące pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny oraz zaśmiecają teren wokół sklepu. Gromadzące się osoby wywodzą się ze społeczności lokalnej oraz napływowej szczególnie w okresie ferii zimowych oraz wakacji. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. Sklep znajduje się w centrum miejscowości, przy głównej ulicy w pobliżu kościoła oraz przystanku autobusowym PKS. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon II Gmina Szczecinek

sierż. szt. Zbigniew Noga

tel. 94 37 53 533

kom. 571 323 949 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek11@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości: Buczek, Drawień, Godzimierz, Gołębiewo, Grochowiska, Gwda Mała, Gwda Wielka, Jeleni Ruczaj, Łączka, Marcelin, Miękowo, Omulna, Siedlice, Sierszeniska, Turowo, Wągrodno, Wielisławice, Wojnowo, Żółtnica, Dębowo, Dziki, Jadwiżyn, Janowo, Jelenino, Lipnica, Mosina, Opaczyska, Sitno, Wilcze Laski, Zamęcie

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr IIG ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu spożywczo - przemysłowego w miejscowości Turowo 102 oraz przy pobliskim boisku. Osoby te będące pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają teren. Gromadzące się osoby wywodzą się ze społeczności lokalnej. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.