Dzielnicowi KPP w Szczecinku - Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Dzielnicowi KPP w Szczecinku

Dzielnicowi KPP w Szczecinku

Siedziba:

ul. Polna 25

78-400 Szczecinek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga!

Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi,ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

 

Kierownik Rewiru Dzielnicowych

Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku

asp. szt. Arkadiusz Perzyński

tel. 47 78 47 531

kom. 667 094 200

 

 

Rejon I:

mł.asp. Daniel Nazarewski

tel. 47 78 47 536

kom. 571 323 953 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek1@sc.policja.gov.pl

Ulice: Kościuszki od Jagiełły w stronę ul. Trzesieckiej oraz Polna od Krakowskiej,Barwicka, Połczyńska, Białogardzka, Budowlanych, Karlińska , Grota Roweckiego, Komorowskiego, Niedźwiadka, Okulickiego, Karaszewicza, Trzesiecka, Orla, Jaskółcza, Słowicza, Krucza, Gołębia, Słowicza, Jastrzębia, Sowia, Żurawia, Kukułcza, Sójcza, Brzegowa, Żeglarska, Letniskowa, Spacerowa, Łowiecka, Radosna, Turystyczna, Krajobrazowa, Wczasowa, Wypoczynkowa, Pogodna, Cicha, Przytulna, Skowronkowa.

 

Działania priorytetowe:

W związku ze zgłoszeniami mieszkańców ulic Połczyńskiej-Karlińskiej oraz ujawnianymi wykroczeniami działaniem priorytetowym objęto obszar w rejonie sklepu Żabka przy ul. Karlińskiej 19. Wg poczynionych ustaleń w obrębie placu przed sklepem oraz na jego zapleczu popełniane są wykroczenia z Ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Osoby zakupują alkohol w wymienionym punkcie a następnie spożywają go w miejscu objętym zakazem. Ponadto osoby nietrzeźwe zakłócają porządek publiczny wykrzykując słowa wulgarne oraz popełniając wybryki nieobyczajne. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon II:

sierż. sztab. Krzysztof Bugaj

tel.47 78 47 421

kom. 571 323 958 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek2@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Jagiełły, Krakowska, Pułaskiego, Zawiszy, Kr. Jadwigi, Malborska, Witolda, Grunwaldzka,Warmińska, Mazurska, Gotycka, Derdowskiego, Kosińskiego, Wileńska, Lwowska,Kilińskiego, Polna od Myśliwskiej i Kościuszki od Myśliwskiej w stronę oś. Zachód, Głowackiego, Ziemowita

 

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącymi rad osiedli oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr II ustalono, że głównym problemem w rejonie jest grupowanie się nieletnich w rejonie Szkoły Podstawowej nr 7. Osoby te narażone są na demoralizację, zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca publiczne, dokonują zniszczeń mienia na terenie SP 7 w Szczecinku.. Gromadzące się osoby wywodzą się z różnych środowisk. Wykroczenia, występki oraz czyny karalne, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej w wiosennej i letniej porze roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon III:

st. sierż. Tomasz Nadziejko

tel. 47 78 47 534

kom. 571 323 959 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek3@sc.policja.gov.pl

Ulice: Ordona, Ks. Elżbiety, Junacka, Boh. Warszawy, Podwale, Ogrodowa, Parkowa, Kisielewskiego, Drzymały, Szkolna, Jeziorna, Mierosławskiego, Nowa, Polna, Kręta, Myśliwska, Jasna, Kościuszki do Myśliwskiej i Polna do Myśliwskiej.

 

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami ulicy Mierosławskiego oraz przyległych ulic podległego rejonu służbowego nr III ustalono ,że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób i spożywających alkoholu, grupowanie się młodzieży oraz zakłócanie prządku publicznego w rejonie klatki schodowej ul. Mierosławskiego 4B w Szczecinku. Teren ten nie jest objęty miejskim monitoringiem. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsce przed klatką schodową. Wykroczenia , których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon IV:

 

st. sierż. Tomasz Nadziejko

tel. 47 78 47 534

kom. 571 323 959 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek4@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Zamkowa,Plac Sowińskiego, Mariacka, Sadowa, Strażacka, Młynarska, Wyścigowa, Piotra Skargi, Plac Wolności, Bartoszewskiego, Sadowa, Szewska, Rzeczna, Jana Pawła II, 1 Maja, Kaszubska, Narutowicza, Szafera, Wodociągowa, Szczecinek Chyże.

 

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr IV ustalono, że głównym problemem w rejonie, jest gromadzenie się osób spożywających alkohol, oraz zakłócanie ładu i porządku w rejonie ul. Szewskiej 5 . Osoby spożywające alkohol, będąc pod wpływem jego działania, zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przeznaczone do użyteczności publicznej. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. W ostatnim czasie dzielnicowy był informowany przez mieszkańców, przechodniów o powyższym problemie. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon V:

sierż. sztab. Dawid Jaskulski

tel. 47 78 47 532

kom. 571 323 952 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek5@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Koszalińska, Zielona, Zaułek, Konopnickiej, Narutowicza /od 1 Maja w stronę Koszalina/ Wiatraczna, Kołobrzeska, Bugno.

 

Działania priorytetowe:

W wyniku własnych obserwacji oraz rozmów z mieszkańcami rejonu nr V ustalono, że problemem z którym borykają się mieszkańcy ul. Zielonej i Koszalińskiej jest spożywanie alkoholu w obrębie sklepu ABC przy ul. Zielonej 60. Teren ten jest objęty prywatnym monitoringiem. Spożywanie alkoholu niesie za sobą bezpośrednie zagrożenie zakłócania ładu i porządku publicznego oraz rodzi przejawy demoralizacji dzieci i młodzieży co jest zjawiskiem patologicznym, oraz uciążliwym dla okolicznych mieszkańców. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon VI:

asp. Jakub Wojtowicz

tel. 47 78 47 422

kom. 571 323 950 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek6@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Plac Wazów, Mickiewicza, Wybickiego, Matejki, Traugutta, Mestwina, Kamińskiego, Limanowskiego, Wyszyńskiego, Plac Winniczny, Rzemieślnicza, Wit. Pileckiego, Wojska Polskiego, E. Plater, 3 Maja, Powst. Wielkopolskich.

 

Działania priorytetowe:

W wyniku rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr VI dotyczącymi zakłócenia spokoju, porządku, spożywania alkoholu ,przechodzenia osób w miejscu niedozwolonym oraz grupowania się młodzieży w obrębie posesji przy ul. Wyszyńskiego 80 w Szczecinku ustalono, że jest to głównym problemem w rejonie na który należy zwrócić uwagę.
Zagrożenie, na które należy zwrócić uwagę, aby w największym stopniu je zniwelować jest zakłócenie porządku oraz spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, w tym przypadku przy ul. Wyszyńskiego 80 z uwagi na fakt, iż ulica Wyszyńskiego znajduje się w centrum miasta oraz jest to ulica, która graniczy z ulicami Armii Krajowej , Kamińskiego gdzie często grupuje się młodzież, tym bardziej należy zwrócić uwagę na ten problem. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon VII:

sierż. sztab. Radosław Szefner

tel. 47 78 47 535

kom. 571 323 951 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek7@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Pomorska, Moniuszki, Spółdzielcza, Kopernika, Matusewicz, Reja, Winniczna, Bagienna, Lipowa, Słupska, Cieślaka, Szymanowskiego, Sienkiewicza, Łódzka, Wiejska, Słowiańska, Kwiatowa, Rybacka, Osiedle Marcelin- Norwida, Poświatowskiego, Wyspiańskiego, Bagińskiego, Cz. Miłosza, Gałczyńskiego, Prusa.

 

Działania priorytetowe:

 

W wyniku dotychczas zgromadzonych informacji oraz na podstawie liczby interwencji podejmowanych w związku z zakłóceniem porządku publicznego przyjęto, iż głównym problemem w rejonie służbowym numer VII w Szczecinku jest gromadzenie się młodzieży oraz demoralizacja nieletnich w rejonie ul. Winnicznej w Szczecinku. Dodatkowo obserwacją zostanie objęty rejon „Skateparku” przy ul. Cieślaka, jak Mc Donalds. Tam też młodzież z całego miasta gromadzi się najliczniej, dochodzi do szarpanin i wyzwisk. Grupujący się tam małoletni to osoby w wieku około 13-17 lat, głównie płci męskiej. Grupy liczą około 5-7 osób, rzadko mniejsze. Widywane są osoby zdemoralizowane społecznie i pochodzące z ubogich rodzin. W pojedynczych przypadkach przechodnie zwracają uwagę na e-papierosy i alkohol niskoprocentowy. Kamera monitoringu miejskiego położona jest na Strefie Aktywnego Wypoczynku i nie pozwala na dokładną obserwację.

 

 

Rejon VIII:

 mł. asp. Marcin Roszko

tel. 47 78 47 537

kom. 571 323 954 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek8@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Klasztorna, oś. Warszawsko-Chełmińskie, Kamienna, Armii Krajowej, Kochanowskiego, Poniatowskiego, Plac Młyński, Niecała, Artyleryjska, Chodkiewicza, Zana, Skłodowskiej, Sikorskiego, Rondo Soderhamn, Przemysłowa, Warcisława IV, Wiśniowa, Drahimska, Wiśniowa, Kolejowa, Dworcowa.

 

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr VIII ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób przy ul. Warcisława IV 62 - rejon sklepu (tzw. deptak przy dworcu PKP) gdzie dochodzi do spożywanie alkohol, żebrania pieniędzy przez osoby bezdomne. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają tzw. deptak. Gromadzące się osoby wywodzą się z patologii, osób bezrobotnych oraz środowisk bezdomnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują praktycznie przez cały dzień niezależnie od pory roku. Z terenu tzw. deptaku i sklepu korzysta dużo osób, a w szczególności dzieci i młodzież dojeżdżająca do szkół PKP i PKS. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon IX:

asp. Krzysztof Wawrzyniak

tel. 47 78 47 538

kom. 571 323 957 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek9@sc.policja.gov.pl

 

 

Ulice: Piłsudskiego/OSiR/ Plac Zesłańców Sybiru, Sikorskiego, Pilska, Waryńskiego, Czarnobór, Wierzbowa, Bukowa, Klonowa, Modrzewiowa, Jesionowa, Brzozowa, Orzechowa, Kasztanowa, Miodowa, Ostrobramska, Orląt Lwowskich, Boczna, Obrońców Westerplatte, Szarych Szeregów, Czwartaków, Sosnowa, Szczecińska, Toruńska, Grudziądzka, Gdańska, Miła, Czaplinecka, Poznańska, Chojnicka, Słoneczna, Staszica, Różana, Akacjowa, Wilczkowska, Malinowa

 

Działania priorytetowe:

 

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr IX ustalono, że problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol przy sklepie „U Sowy” ul. Bukowa w Szczecinku. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca w rejonie sklepu. Ponadto powyższe osoby po spożywaniu alkoholu przemieszczają się jako kierowcy pojazdami mechanicznymi. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk mieszkańców przyległych ulic jak również osób będących po pracy gdyż w rejonie położona jest strefa ekonomiczna na której znajduje się wiele zakładów pracy. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

WYKAZ REJONÓW SŁUŻBOWYCH GMINY SZCZECINEK

 

Rejon I Gmina Szczecinek

st. sierż. Łukasz Ilukowicz

tel.47 78 47 420

kom. 571 323 955 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek10@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości: Biała, Brodźce, Brzeźno, Dalęcinko, Dąbrowa, Dębrznyna, Dobrogoszcz, Drężno, Gałowo, Grąbczyn, Grąbczyński Młyn, Krasnobrzeg, Krągłe, Kusowa, Kwakowo, Łozinka, Malechowo, Myślęcin, Nizinne, Nowe Gonne, Orawka, Orłowce, Pietrzykowo, Sławęcice, Smolniki, Spore, Stare Wierzchowo, Trzcinno, Trzebiechowo, Trzebujewo, Węglewo, Wierzchowo, Zieleniewo, Parsęcko, Skotniki,Skalno

 

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami oraz obserwacji własnych na podległym rejonie służbowym nr IG ( gmina Szczecinek) ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie  sklepu „ABC” w miejscowości Wierzchowo 11c. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz dokonują zniszczenia mienia. Gromadzące się osoby wywodzą się ze społeczności lokalnej i okolicznych terenów. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. Sklep „ABC” znajduje się w centrum miejscowości, korzystają z niej mieszkańcy Wierzchowa i nie tylko. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon II Gmina Szczecinek

mł. asp. Zbigniew Noga

tel.47 78 47 533

kom. 571 323 949 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.szczecinek11@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości: Buczek, Drawień, Godzimierz, Gołębiewo, Grochowiska, Gwda Mała, Gwda Wielka, Jeleni Ruczaj, Łączka, Marcelin, Miękowo, Omulna, Siedlice, Sierszeniska, Turowo, Wągrodno, Wielisławice, Wojnowo, Żółtnica, Dębowo, Dziki, Jadwiżyn, Janowo, Jelenino, Lipnica, Mosina, Opaczyska, Sitno, Wilcze Laski, Zamęcie

 

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr IIG ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu spożywczego w miejscowości Żółtnica Plac Strażacki 1. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek. Gromadzące się osoby wywodzą się ze społeczności lokalnej oraz są to mieszkańcy wsi. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej. Sklep znajduje się w centrum miejscowości, przy głównej ulicy miejscowości. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.