Dzielnicowi KP w Bornem Sulinowie - Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Dzielnicowi KP w Bornem Sulinowie

Dzielnicowi KP w Bornem Sulinowie

Siedziba:

ul. Bolesława Chrobrego 2

78-449 Borne Sulinowo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga!

Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

 

Rejon I

 asp. szt. Przemysław Pawłat

tel. 94 37 53 459

kom. 571 323 963 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bornesulinowo1@sc.policja.gov.pl

 

Borne Sulinowo ulice - Al. Niepodległości, Bolesława Chrobrego, Sportowa, Miła. Lipowa, Spacerowa, Jeziorna, Sosnowa, Zielona, Parkowa, Chabrowa, Wrzosowa, Słoneczna, Różana

Działania priorytetowe:

Podczas spotkania z przewodniczącym rady osiedla oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustaliłem , że nowym celem w ramach zwiększenia poprawy bezpieczeństwa w I rejonie służbowym jest wyeliminowanie popełniania wykroczeń porządkowych w tym  wykroczeń porządkowych w rejonie sklepu „Stokrotka”.
W związku z przeprowadzoną analizą podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu poprawy bezpieczeństwa.

 

 

Rejon II

 asp. szt. Jarosław Flak

tel. 94 37 53 459

kom. 571 323 960 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bornesulinowo2@sc.policja.gov.pl

 

Borne Sulinowo ulice - Adama Mickiewicza, Jana Brzechwy, Fryderyka Chopina, Kard. St. Wyszyńskiego, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Leona Kruczkowskiego, Orła Białego, Poprzeczna, Mikołaja Reja, Juliusza Słowackiego, Szpitalna, Wojska Polskiego, Sosnowa, Krótka, Towarowa, Rzemieślnicza, Wodociągowa.

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącymi rad osiedli oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 2 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób które spożywają alkohol w w rejonie sklepu WabiMarket w Bornem Sulinowie przy ul. Konopnickiej 18. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek, zaśmiecają oraz zanieczyszczają miejsca publiczne. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk bezdomnych i bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. Sklep ten znajduje się w centrum rejonu nr 2 i jest to jeden z większych sklepów znajdujący się w Bornem Sulinowie. W związku z powyższym podjęto decyzję o ponownym przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon III

sierż. sztab. Michał Węcław

tel. 94 37 53 454

kom.  571 323 962 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bornesulinowo3@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości - Czochryń, Jeziorna, Kłosówko, Komorze, Liszkowo, Łubowo, Nobliny, Okole, Piława Międzylesie, Rakowo, Silnowo, Silnowo Dolne, Starowice, Strzeszyn, Uniemino.

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysem oraz radą sołecką i mieszkańcami miejscowości Silnowo z podległego rejonu służbowego nr III ustalono, że problemem w rejonie jest bezpieczeństwo pieszych w miejscowości Silnowo Dolne gdzie na łuku drogi przy nr 59 jest ograniczona widoczność a ruch pojazdów w okresie letnim jest na tyle zwiększony że piesi mogą ulec wypadkowi drogowemu.

W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zagrożenia wobec pieszych w tym miejscu oraz zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon IV

 mł. asp. Łukasz Szerszeń

tel. 94 37 53 454

kom. 571 323 961 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bornesulinowo4@sc.policja.gov.pl

 

 Miejscowości - Ciemino, Dąbie, Dąbrowica, Grabno, Grzywnik, Jeleń, Jelonek, Juchowo, Kądzielnia, Kiełpino, Kolanowo, Krągi, Kucharowo, Łączno, Obrąb, Przyjezierze, Radacz, Śmiadowo