Dzielnicowi KP w Bornem Sulinowie - Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Dzielnicowi KP w Bornem Sulinowie

Dzielnicowi KP w Bornem Sulinowie

Siedziba:

ul. Bolesława Chrobrego 2

78-449 Borne Sulinowo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga!

Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.

Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

 

Rejon I

 asp. szt. Przemysław Pawłat

tel. 94 37 53 459

kom. 571 323 963 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bornesulinowo1@sc.policja.gov.pl

 

Borne Sulinowo ulice - Al. Niepodległości, Bolesława Chrobrego, Sportowa, Miła. Lipowa, Spacerowa, Jeziorna, Sosnowa, Zielona, Parkowa, Chabrowa, Wrzosowa, Słoneczna, Różana

Działania priorytetowe:

W przeprowadzonych spotkaniu z przewodniczącym rady osiedla oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustaliłem , że nowym celem w ramach zwiększenia poprawy bezpieczeństwa w I rejonie służbowym jest wyeliminowanie popełniania wykroczeń porządkowych w tym w szczególności spożywania alkoholu w rejonie „Domu oficera”.
W związku z przeprowadzoną analizą podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu poprawy bezpieczeństwa.

 

 

Rejon II

 asp. szt. Jarosław Flak

tel. 94 37 53 459

kom. 571 323 960 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bornesulinowo2@sc.policja.gov.pl

 

Borne Sulinowo ulice - Adama Mickiewicza, Jana Brzechwy, Fryderyka Chopina, Kard. St. Wyszyńskiego, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Leona Kruczkowskiego, Orła Białego, Poprzeczna, Mikołaja Reja, Juliusza Słowackiego, Szpitalna, Wojska Polskiego, Sosnowa, Krótka, Towarowa, Rzemieślnicza, Wodociągowa.

Działania priorytetowe:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącymi rady osiedli oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 2 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest problem z parkowaniem pojazdów pod apteką „Słoneczna” w Bornem Sulinowie przy ulicy Orła Białego 5a. Osoby korzystające z apteki pomimo zapewnienia parkingu poza droga obok apteki zatrzymują się przed wejściem i nie stosują się do znaku B-36 zakazu zatrzymywania się który dotyczy obu stron w tym miejscu. Pozostawianie pojazdu w tym miejscu utrudnia wyjazd z przychodni oraz mieszkańcom z bloku przy ulicy Orła Białego 3 jak również powoduje utrudnienia w ruchu.
W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon III

st. sierż. Michał Węcław

tel. 94 37 53 454

kom.  571 323 962 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bornesulinowo3@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości - Czochryń, Jeziorna, Kłosówko, Komorze, Liszkoowo, Łubowo, Nobliny, Okole, Piława Międzylesie, Rakowo, Silnowo, Silnowo Dolne, Starowice, Strzeszyn, Uniemino.

Działania priorytetowe:

 

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysem oraz radą sołecką i mieszkańcami miejscowości Silnowo z podległego rejonu służbowego nr III ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie stacji CPN w miejscowości Silnowo. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu w miejscu objętym zakazem spożywają alkohol oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przeznaczone do użyteczności publicznej. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk osób bezrobotnych, oraz bezdomnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej niezależnie od pory roku. Stacja CPN ta znajduje się w centrum miejscowości, z obiektu korzysta duża liczba mieszkańców oraz osób nieletnich.
W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon IV

 mł. asp. Łukasz Szerszeń

tel. 94 37 53 454

kom. 571 323 961 (aktywny podczas służby obchodowej)

e-mail: dzielnicowy.bornesulinowo4@sc.policja.gov.pl

 

 Miejscowości - Ciemino, Dąbie, Dąbrowica, Grabno, Grzywnik, Jeleń, Jelonek, Juchowo, Kądzielnia, Kiełpino, Kolanowo, Krągi, Kucharowo, Łączno, Obrąb, Przyjezierze, Radacz, Śmiadowo