Aktualności

Policjantka ze Szczecinka z tytułem mistrzowskim w tenisie stołowym.

W Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyły się Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym. Blisko 60-tka policjantów i pracowników cywilnych rywalizowało przy tenisowych stołach w trzech kategoriach wiekowych: kobiety, mężczyźni poniżej 40 lat i powyżej granicy tego wieku.

Poziom mistrzostw był bardzo wysoki. W Legionowie grali zawodnicy reprezentujący nawet drugoligowe kluby tenisa stołowego. Wiele meczów było bardzo zaciętych, zakończonych dopiero po pięciu setach. Emocji na pewno nie brakowało, a przy okazji grano fair-play. Obyło się również bez żadnej kontuzji, co może cieszyć organizatorów turnieju.

W kategorii kobiet zaprezentowały się cztery panie, a najlepszą zawodniczką okazała się nasza koleżanka Sylwia Purlis. Doskonale grająca i na co dzień trenująca tę dyscyplinę sportu nie miała problemów z pokonaniem swoich rywalek. Drugi stopień podium przypadł Urszuli Pawłowskiej z LTS CSP Legionowo, a kolejne miejsca zajmowały Paulina Zalewska i Paulina Strach (obie CSP Legionowo).

Chęć sprawdzenia swoich umiejętności i duch rywalizacji zadecydował o tym, że Sylwia Purlis dołączyła również do grona panów w kategorii do lat 40. Razem z naszą koleżanką wystartowało 25 tenisistów stołowych. Zawodniczka znakomicie radziła sobie przy stołach i udało jej się zająć miejsca 5-6 w legionowskim turnieju. Tym samym nasza koleżanka udowodniła panom, że kobiety równie dobrze grają przy tenisowych stołach.

W kategorii powyżej 40 lat wystąpiło 28 zawodników. Poziom może nie był tak wysoki jak u młodszych zawodników, ale i tu nie brakowało znakomitych i dramatycznych pojedynków. Warto nadmienić, że w kwalifikacji drużynowej Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie zajęła III miejsce.

Na koniec komendant CSP Legionowo insp. Anna Rosół wręczyła nagrody zwycięzcom turnieju.

 

Gratulujemy mistrzyni sukcesu i trzymamy kciuki w utrzymywaniu tak świetnej formy!

 

 

Fot.gazetapowiatowa.pl