Mamy mistrza Polski ! - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Aktualności

Mamy mistrza Polski !

W minioną sobotę w Dzierżoniowie odbyły się połączone imprezy: Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i XII Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Kobiet i Mężczyzn. Komendant Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie nadkom. Jarosław Bastek w kategorii OPEN WETERAN był bezkonkurencyjny!

 

 

  • Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Dzierżoniowie
    Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Dzierżoniowie

16 kwietnia br na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyły się połączone imprezy: Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i XII Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Kobiet i Mężczyzn. Mistrzostwa Polski rozegrane zostały w 7 kategoriach wagowych (od 75 kg do +125 kg), oraz 3 OPEN (Kobiety, Senior, Weteran), natomiast w Mistrzostwach Dzierżoniowa walka o zwycięstwo toczyła się  w 8 kategoriach wagowych (od 67,5 kg do +125 kg) oraz 5 OPEN (Kobiety, Młodzik, Junior, Senior, Weteran.

 

Najlepsi uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci odżywek, suplementów diety, dodatkowo okazałe puchary, medale, dyplomy i nagrody pieniężne. W Mistrzostwach tych wystartowało łącznie 100 zawodników, a wśród nich z powodzeniem wystartował Komendant Policji w Bornem Sulinowie znany już z wcześniejszych sukcesów nadkom. Jarosław Bastek. W kategorii wiekowej weteran policjant rozpoczął swoje zmagania od ciężaru 190 kg, szybko okazało się, że nie jest to szczyt jego możliwości i w drugiej próbie zawodnik zalicza 200 kg uzyskując w ten sposób tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych w kategorii Open Weteran.

Wynik naszego mistrza i kolejny mistrzowski tytuł daje jasno do zrozumienia, że nadkom. Jarosław Bastek jest w świetnej formie, którą każdego dnia trudną i mozolną pracą utrzymuje po mimo wielu obowiązków na stanowisku komendanta.

Gratulujemy mistrzowi sukcesu i trzymamy kciuki w utrzymywaniu tak świetnej formy!

 

Ładowanie odtwarzacza...