Aktualności

Oni już wybrali. Dołącz do NAS i zostań jednym z nas.

Starszy posterunkowy Bartosz Mazur i starszy posterunkowy Marcin Kakao to żywy dowód na to, że można spełniać swoje marzenia i osiągać wyznaczone cele. Każdy z nich jest absolwentem klasy policyjnej w Zespole Szkół nr 7 w Białym Borze a od kilku lat jednym z Nas – policjantem.

                             

Kilka lat wstecz, każdy z nich stał przed trudną decyzją wyboru szkoły ponadpodstawowej. Każdy z nich zadawał sobie pytanie: „Kim chce być w przyszłości”? Dziś wielu młodych ludzi właśnie teraz dokonuje życiowych wyborów, wielu z nich się waha, inni natomiast nie są jeszcze przekonani o słuszności swoich wyborów. Nasi Koledzy są absolwentami Zespołu Szkół nr 7 w Białym Borze a dokładniej mówiąc klasy mundurowej o profilu policyjnym. W roku szkolnym placówka wraz z Komendą Powiatową Policji w Szczecinku realizuje wiele ciekawych projektów. To właśnie wybór tej placówki i tego profilu dał naszym Kolegom czas, perspektywę i możliwości by związać swoją przyszłość ze służbą w Policji.

Dziś starszy posterunkowy Bartosz Mazur od trzech lat jest policjantem pełniącym służbę w Posterunku Policji w Białym Borze. Starszy posterunkowy Marcin Kakao od dwóch lat jest policjantem Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego w Komendzie Powiatowej Policji w Szczecinku.

A może i Ty chcesz zostać jednym z Nas?

Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziesz na stronie internetowej Zespołu Szkół nr 7 w Białym Borze.

http://zsbialybor.eu/zasady-rekrutacji/

 

asp. Anna Matys
Oficer prasowy
KPP w Szczecinku

Ładowanie odtwarzacza...