Zatrzymany z narkotykami - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Aktualności

Zatrzymany z narkotykami

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. W efekcie podjętych działań kryminalni zatrzymali kolejną osobę, która posiadała przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. 34 – letniemu mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

Czynności wykonywane przez szczecineckich kryminalnych pozwoliły na zatrzymanie 34 - letniego mieszkańca Szczecinka, który posiadał narkotyki. Do zatrzymania podejrzanego doszło na terenie Szczecinka.

Zachowanie mężczyzny wzbudziło duże podejrzenia szczecineckich funkcjonariuszy. Policjanci postanowili sprawdzić co jest tego powodem. W efekcie podjętej interwencji ujawnili przy nim, a następnie w piwnicy, amfetaminę w różnej postaci.

W związku z tym mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. Przeprowadzone czynności przez technika kryminalistyki wykazały, że zabezpieczona substancja to ponad 50 gramów gramów amfetaminy.

34 - latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.