Policjantka ze Szczecinka najlepszą zawodniczką Mistrzostw Policji Zachodniopomorskiej w Tenisie Stołowym!

Data publikacji 19.02.2018

Blisko 30 zawodników z województwa zachodniopomorskiego rywalizowało o miano najlepszego tenisisty stołowego wśród policjantów. Zawody odbyły się w miniony piątek w sali sportowej Uniwersytetu Szczecińskiego. Mistrzostwa zostały objęte honorowym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji, a ich organizatorami byli Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KWP w Szczecinie.

W dniu 16 lutego 2018 roku w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Policji województwa zachodniopomorskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. Blisko 30-stu zawodników rywalizowało przy stołach tenisowych. Warto zaznaczyć, że policjantka Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku – mł. asp. Sylwia Purlis była jedyną kobietą biorącą udział w zawodach. Po kilkugodzinnej rywalizacji z mężczyznami wygrała wszystkie mecze, pokonując swoich przeciwników. Policjantka zajęła I miejsce, a tym samym zdobyła tytuł Mistrza Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego.

Tego samego dnia odbył się również turniej indywidualny Open, w którym brali udział również emerytowani policjanci. W tych rozgrywkach Sylwia Purlis zajęła II miejsce.

Nagrody wręczał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jarosław Pasterski.

Koleżance gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki w utrzymywaniu tak świetnej formy!